آموزش مدیریت هتلداری , مدیریت هتل , مدیریت هتلداری , مديريت عمومي واحدهای اقامتی با رستوران , مدیریت هتلداری و مدیریت هتل برای دریافت کارت مدیریت هتل ,گواهینامه بین المللی قابل ترجمه و تائید  
 

 

مدیریت هتلداری , مدیریت هتل , آموزش مدیریت هتلداری

مديريت عمومي واحدهای اقامتی با رستوران

حضوري - فشرده نیم حضوری

                                                                                                  کد دوره 108

جایگاه شغلی دوره مدیریت هتلداری: مدیریت هتل و دیگر انواع واحدهای اقامتی , مدیریت داخلی یا مدیریت هر یک از بخشهای هتل , اشتغال به عنوان سوپروایزر  در صورت احراز امتیاز لازم در هتل , اشتغال در هر یک از بخشهای هتل به عنوان پرسنل اجرایی با توجه به سابقه کار در هتل , علایق و توانمندی های فردی شاغلین در هتل.

هدف دوره مدیریت هتلداری:  ایجاد آشنایی عمومی با ساختار سازمانی در هتل و دیگر انواع واحدهای اقامتی با رستوران در فراگیران , آشنایی با اصول مقدماتی مدیریت هتلداری , بخشهای گوناگون و ارتباط بین بخشها هتل , آشنایی با مسئولیتها و وظایف سازمانی پرسنل در تمامی بخشهای هتل و الزامات , توانمند سازی شاغلین در هتل , آموزش شاغلین در هتل جهت تصدی مسئولیتها , ایجاد تغییرات مثبت رفتاری در شاغلین در هتل و بهبود کیفیت خدمات و جلب هر چه بیشتر رضایت میهمانان هتل , طی دوره هتلداری برای دریافت کارت مدیریت هتل و کارت مدیریت واحد های اقامتی .

محتوای دوره مدیریت هتلداری و مدیریت هتل:  در دوره مدیریت هتلداری و مدیریت هتل برای دریافت کارت مدیریت هتل و کارت مدیریت واحد های اقامتی سرفصلهای آموزشی عبارتند از:

1- آشنایی با هتل های بین المللی( انواع مختلف هتل ها , درجه بندی , طبقه بندی )

2-  شناخت صنعت گردشگری

3- مدیریت و سرپرستی در هتل

 4- مدیریت و نظارت بر بخش پذیرش میهمان هتل

5- مدیریت و نظارت بر بخش اتاقداری و خانه داری هتل

6- مدیریت و نظارت بر بخش غذا و نوشابه هتل

7- مدیریت و نظارت بر بخش مالی و اداری هتل

8- زبان انگلیسی تخصصی هتل داری

9- ایمنی , بهداشت و پیشگیری از حوادث در هتل

10- مهارت های فردی و ارتباطی (آداب معاشرت اجتماعی , رفتار , گفتار , پوشش , آراستگی) برای شاغلین در هتل

11- قوانین و مقررات و ضوابط هتلداری
12- آشنایی با اصول آشپزی عمومی برای سرآشپزان هتل ها.

13- آشنایی با کلیات طرح توجیهی , الزامات , مطالعات , تدوین , دفاع و ارائه , انواع طرح های توجیهی تاسیسات گردشگری.

14- آشنایی با کلیات طرح توجیهی , الزامات , مطالعات , تدوین , دفاع و ارائه , انواع طرح های توجیهی تاسیسات گردشگری.

15- آشنایی با طرح تطبیق , عاملیت تطبیق , ارزیابان و روند ارزیابی تاسیسات گردشگری.

16- مدیریت رزیدانس , مدیریت خدمات هتلینگ در برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری. مراکز ارائه خدمات پیمان مدیریتی رزیدانس. برای اطلاعات کلیک فرمائید.

  به فراگیران دوره هتلداری آموزش داده میشود تا با به کارگیری آموزش های هتلداری و کار در بخش های گوناگون هتل  در حین کار اجرایی تجارب بیشتری را کسب نمایند . در حیطه کار در هتل و مدیریت هتلداری هر روز کاری تجربه و آموزشی جدید می باشد.

کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد , معادل 120 ساعت در هتل 4 ستاره.

 الزامات یا پیش نیازها ی دوره مدیریت هتلداری: علاقه به فعالیتهای خدماتی در هتل , سلامت کامل روحی و جسمی برای کار در هتل , خوش رویی و روحیه بالای میهمان نوازی برای ارائه خدمات در هتل ,  دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای فراگیران دوره مدیریت هتلداری جهت صدور گواهی نامه الزامی است .

توصیه ها : تسلط به هر چند زبان خارجی گامی است برای موفقیت هر چه بیشتر شاغلین , فراگیران و علاقمندان کار در هتل .

طول مدت دوره مدیریت هتلداری:  حدود  4 ماه .

نوع گواهی نامه های  صادره برای دوره مدیریت هتلداری: صدور و اعطای 2 گواهی نامه هم زمان , گواهینامه اول از طرف وزارت میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی کشور متولی هتل ها و رستوران های کشور و گواهینامه بین المللی دوم توسط موسسه بین المللی هوریزان عضو شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  UN/APETIT و عضو اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و توریسم اروپا  EURHODIP صادر , قابل ترجمه و مورد تائید بوده دارای امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار می باشد.*** هزینه گواهینامه بین المللی  مجزا به عهده فراگیران خواهد بود.***

توجه 1 ) مدارك صادره قابل ترجمه بوده و به تائيد وزارت دادگستري و وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران مي رسد .

توجه 2) اين موسسه هيچگونه تعهدي در قبال اشتغال به كار فراگيران يا كسب مجوزهاي كار و تاسيس مراكز شغلي يا كسب وام  و اعتبارات از سازمانها , ارگانها , اتحاديه ها صنوف و بانكها ندارد . 

توجه 3 ) فراگيران علاقه مند به دريافت كد بين المللي از وزارت كار و امور اجتماعي  مي توانند با شركت در آزمون ادواري وزارت كار و سازمان فني حرفه اي راساً اقدام فرمايند.

ساعات برگزاری کلاسهای مدیریت هتلداری : روزهای پنجشنبه از ساعت 0900 الی 1700 به صورت فشرده .

 محل برگزاری کلاسهای دوره مدیریت هتلداری : در محل موسسه .

 میزان شهریه دوره مدیریت هتلداری: جهت اطلاع از هزینه دوره مدیریت هتلداری و مدیریت هتل  اینجا را کلیک فرمایید.

هزینه های مربوط به دوره کارورزی در هتل و هزینه جزوات تماماً به عهده فراگیران گرامی  می باشد. 

  نحوه پرداخت : به صورت نقدی در زمان ثبت نام.

فشرده نيم حضوري : موسسه بين المللي هوريزان دوره مديريت هتلــــــــداری و مدیریت واحدهاي اقامتي و هتلــــــــداري را به صورت فشرده نیم حضوری برگزار مي نمايد .

دوره از زمان ثبت نام فراگير آغاز و با پرداخت شهريه دوره جزوات آموزشي به ايشان تحويل مي گردد . فراگير همزمان با  مطالعه امکان شرکت در تمامی کلاسهای حضوری را طبق برنامه خواهد داشت . فراگیر پس از کسب آمادگي لازم در آزمون پایانی شرکت کرده و در صورت موفقیت گواهی نامه مربوطه را دریافت خواهد نمود .

جهت كسب اطلاع بيشتر و ثبت نام با شماره 88490049 تماس حاصل فرماييد .