آموزش آشپزی , آموزش رویال شف با 140 جلسه ورکشاپ , دارای 2322 امتیاز مهارتی عملی گواهینامه بین المللی قابل ترجمه و تائید دارای امتیاز مهاجرت  

رویال شف , آموزش رویال شف 

آغاز دوره آموزش رویال شف برای اولین بار در کشور , دارای گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و با تائید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری , دارای بیش از 2350 امتیاز مهارتی برای مهاجرت و ویزای کاری. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 02188490049 تماس حاصل فرمایید.

  چرا دوره رویال شف : آنچه شف آکادمی هوریزان تنها مرکز بین المللی آموزش تخصص های مهارتی صنایع غذایی در کشور را بر آن داشت تا دوره رویال شف , مستر شف و گلدن شف کنتینانتال را به عنوان تنها دوره جامع سرآشپزی برنامه ریزی و اجرا نماید نیاز بازار کار و اشتغال زایی در داخل کشور به ویژه برای جوانان و همچنین نیاز به مهارت های واقعی و کاربردی برای متقاضیان به کار در خارج از کشور و نیز نیاز متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور بود. با طی دوره رویال شف علاقمندان ورود به مشاغل حرفه ای آشپزی و صنایع غذایی و هم مشاغل مرتبط خانگی با اعتقاد به اهمیت کسب تجربه مهارتی برای پیشرفت روزافزون خواهند توانست مسیر پیشرفت خود را در طی زمان بسیار کوتاه تری طی نمایند. شرکت کنندگانی که به منظور مهاجرت در دوره رویال شف یا مستر شف و گلدن شف کنتینانتال شرکت می نمایند اول برای کسب امتیاز مهارتی لازم برای مهاجرت که از کشوری به کشور دیگر متفاوت می باشد و اطلاعات دقیق آن را از موسسات مهاجرتی و وکلای مهاجرتی می توانند دریافت نمایند بهره خواهند برد و دوم گروهی از عزیزان که عمدتاً  دارای تحصیلات و تخصص های بالای علمی  بوده و برای مهاجرت نیازی به امتیاز مهارتی نداشته و دارای کیس قوی مهاجرتی هستند ولی در کشورهای میزبان و مهاجر پذیر برای داشتن درآمد کافی برای امرار معاش در هنگام طی دوره های تخصصی دریافت مجوزها و لایسنس های اشتغال به کار در تخصص خود برای از دست ندادن فرصت به دنبال کار مناسب یا راه اندازی شغل دوم یا خود اشتغالی و سرمایه گذاری نیاز به کار با سرمایه بسیار ناچیز دارند مثمر ثمر خواهد بود. با طی دوره های دوازده گانه رویال شف فارغ التحصیلان این امکان را خواهند داشت تا در تمامی تخصص های آموخته خود مشغول به کار شده و موقعیت های حرفه ای و پیشنهادات کاری متنوع تری را دارا باشند. 

 برای کسب اطلاعات کامل و به روز شرایط و روش های بسیار متنوع , و طرح های به روز مهاجرتی ؛ تغییر قوانین و اطلاع از قوانین جاری و بهره مندی از مشاوره اولیه رایگان در زمینه مهاجرت با آشپزی , مهاجرت با نانوایی , مهاجرت با قصابی و بوچری , مهاجرت با قنادی , مهاجرت با هتلداری , مهاجرت با باریستا و کافی شاپ , مهاجرت با مستر شف و امتیاز مهارتی تا 2350 امتیاز مهارتی و دریافت گواهینامه های قابل ترجمه و تائید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و شرکت در آزمون های گواهینامه بین المللی به صورت آزاد با بخش آموزش موسسه تماس حاصل فرمائید.


محتوای آموزشی در دوره رویال شف  شامل:

- جغرافیای آشپزی

- آشپـزی عمومی  ایرانی و فرنگی حرفه ای
- آشپزی تخصصی  ایرانی و فرنگی حرفه ای

- آشپــــــزی مــــــــــلل حرفه ای

- دوره پیشرفته پخت نان های فانتزی و نان های حجیم و غنی شده از دوره شف نان های حجیم و فانتزی , نان های لایه ای و کافه ای

- دوره شف قصاب

- شناخت ادویه ها , ادویه های ترکیبی و مرینیت ها.

- شف فست فود و مدیریت و راه اندازی فست فود یا غذاهای سریع  تخصصی
- قنادی و شیرینی پزی حرفه ای

- مدیریت نوشیدنی ها در هتل یا کافی شاپ و باریستا حرفه ای. 
- مدیریت رستوران و اشپزخانه

- کاست کنترل
- مدیریت پذیرایی و تشریفات
- آشنایی با تجهیرات آشپزخانه
- کارورزی


میزان ساعت مصوب دوره درج در گواهینامه :  2350 
ساعت مهارتی 

تذکر : دریافت گواهی نامه بین المللی از هر یک از سه نوع تیپ کاملاً انتخابی بوده و هیچ الزامی برای دریافت آن وجود ندارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش آموزش موسسه بین المللی هوریزان تماس حاصل فرمایید.
مدت دوره : عادی حدود 20 ماه  , دوره فشرده حدود 7 ماه به شرط عدم اعلام تعطیلی های پیشبینی نشده یا مواجهه با تعطیلات پایان سال و عید نوروز.


هزینه شهریه دوره : برای روئیت هزینه ها اینجا را کلیک کنید.